Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 23 Aug
kl 11:00 - 17:00
Klubbstevne i dressur og sprang i August
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Hestesport   Vestringslinna 385 Invitasjon til klubbstevne i dressur og sprang!Vi…
Sun 6 Sep
kl 10:00 - 17:00
Høststevne i dressur
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Vestringslinna 385 Velkommen til distriktstevne i…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 3 Aug
kl 15:00 - 16:00
Leir i sprang og dressur med Storm
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Hestesport   Vestringslinna 385
Velkommen til ukesleir i sprang og dressur for…   Les mer  
Sat 11 Jul
kl 11:00 - 19:00
Klubbstevne i dressur og sprang, klubbmesterskap i
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Annet   Vestringslinna 385
Det er snart duket for klubbstevne i dressur og…   Les mer  
Sat 4 Jul
kl 11:00 - 16:00
ENDELIG DUGNAD
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dugnad   Vestringslinna 385
Valdres Ride- og Kjøreklubb, Valdres…   Les mer  
Sat 6 Jun
kl 10:00 - 17:00
D-stevne i Dressur
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dressur   Vestringslinna 385
Velkommen til distriktstevne i dressur i…   Les mer  
Sat 2 May
kl 18:00 - 02:00
Bygdefest med Mø Tre!
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Fest   Vestringslinna 385
Børst støv av cowboyhatten og…   Les mer  
Fri 1 May
kl 16:00 - 16:00
Weekendkurs med Bernt Haakon Danielsson
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Western   Vestringslinna 385
I forbindelse med Hestens dag 1. mai og Ville…   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:00 - 15:00
Ville Vesten i Valdres 2020
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Western   Vestringslinna 385
Sett av første helgen i mai! Dette…   Les mer  
Wed 18 Mar
kl 17:00 - 19:00
Årsmøte i Valdres Ride- og Kjøreklubb
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Møte   Vestringslinna 385
På bakgrunn av tiltak som gjøres fra…   Les mer  

Aktiviteter idag

Se alle

Kommende arrangementer

Sunday, August 23, 2020


Aug 23
Sun

Klubbstevne i dressur og sprang i August

11:00 AM

Invitasjon til klubbstevne i dressur og sprang!Vi gjentar suksessen…

Les mer

Sunday, September 6, 2020


Sep 6
Sun

Høststevne i dressur

10:00 AM

Velkommen til distriktstevne i dressur!Informasjon om stevnet…

Les mer
Levert avIdrettenOnline